Bejelentkezés

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

network.hu

Keményen kezdett a két csapat. Az első gólt az argentínok lőtték, de ennek jelentősége nem volt, hisz azonnal elhúzott a magyar csapat. Kőkemény, áthatolhatatlan védelmünk és brillirozó kapusunknak köszönhetően az argentin csapat volt, hogy 5 percig még a kapuig sem jutott el. A 25. percben már 15-5 volt az eredmény, és 17-8 fordultak a csapatok.

A szünetet követően felváltva betalált a két csapat, de jött a ritmusváltás, és elhúzott a magyar egység. (22-10) Gyors, hatékony támadások, mindenki kapott játéklehetőséget, de még ez sem jelentett veszélyt a magyar hálóra.

Ma a Franciák ellen játszunk, szurkoljatok velünk együtt!

Hajdu János, szövetségi kapitány: "Motivációban, játéktudásban jobbak voltunk. Meglepően könnyű volt ez a siker annak tükrében, hogy az argentinok eddig hogyan játszottak. Jó lehetőség volt a meccs, hogy mindenki játékba lendüljön. A lényeg, hogy megvan a jegy Zágrábba, mehetünk a középdöntőbe."

VILÁGBAJNOKSÁG, A CSOPORT, 4. FORDULÓ:

MAGYARORSZÁG – ARGENTÍNA 31-20 (17-8)

Eszék, 3000 néző, vezette: Sztanojevics, Viszkeruna (szerbek).

MAGYARORSZÁG: Fazekas (kapus), Iváncsik G. 5, Nagy 3, Gál 3, Eklemovics 2, Ilyés 5, Harsányi 1, Csere: Herbert, Iváncsik T. 1, Mocsai 6(2), Zubai 1, Császár (4), Katzirz. Szövetségi kapitány: Hajdu János.

ARGENTÍNA: Garcia (kapus), Castro 2, Gull 4, Kogovsek 4, Carou, Simonet 1, Torres 1, Csere: Schulz (kapus), Crevatin 2, Fernandez, Migueles, Portela 2, Pizarro 1, Querin 2, Vidal, Viscovics 1. Szövetségi kapitány: Eduardo Gallardo.

Hétméteresek: 7/6, ill. 1/1

Kiállítások: 6, ill. 4 perc